ZSK GRUP

İnovasyonun ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz.

Lansmanımızdan bu yana vizyonumuz ve odak noktamız iletişim ve detaylara verilen önem ile müşterilerimiz için yüksek değerli hafif çelik yapılar ve peyzaj projeleri gerçekleştirmek olmuştur.

Şirket kuruluşumuza bir odak noktasıyla başladık. Küçük, aile işletmesi bir şirketin esnekliği ve müşteri odaklılığı ile çalışırken büyük peyzaj firmalarıyla rekabet edebilecek bir şirket kurmak için yola çıktık. Büyük işletme yaklaşımıyla buna küçük işletme değerleri diyoruz. Kısa zamanda geniş ürün yalpazesi oluşturduk ve uzman personelimizle beraber peyzaj ve inşaat projelerinde göstermiş olduğumuz başarılar bunun bir göstergesidir. Yeni lansmanını yaptığımız sera, bostan ve gübre iş kollarımız hızla gelişim sağlamaktadır.

Bugün, işimizin çoğu eski müşterimzin referans grubundan geliyor. Referanslarımızın sağlamlığı güçlü, uzun vadeli çalışma ilişkileri kurma taahhüdümüzün bir kanıtıdır.

Müşteriler ve fikirleriyle yakın çalışıyoruz.

Biz müşteriler için aslında çok karmaşık süreçleri yönetiyoruz ve bunları dizayn ediyoruz. Müşteri genellikle bize fikirlerle geliyor ve bunlar değerlendiriliyor. Süreç tasarımları, geliştirmeleri ve uygulamaları birlikte yönettiğimiz projeler oluyor.

ŞİRKET VİZYONUMUZ İÇİN

Güncel mimari uygulamalar ve teknolojik gelişmeler ile güncel kalıyoruz.

Kaliteden ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimizin bütçeleri ve zaman çerçevesi içinde en mükemmel peyzaj alanlarını ve yapıları inşa ediyoruz. Tüm farklı fikirleriniz için sizinle birlikte çalışıyoruz. Şirket politakamız gereği ve müşteri memnuniyeti için fikirlerinize değer veriyoruz.

YETENEKLERİMİZ VE UZMANLIK ALANLARIMIZ

Uzmanlık, disiplin ve kararlılık

Ankara genelinde ikiyüzün üzerinde proje portföyüne sahibiz. Şirketimizin iş disiplinleri arasında İnşaat, Peyzaj, Gübre. Sera, Bostan hizmetleri bulunmaktadır.

Peyzaj

90%

Sera

85%

Bostan

80%

Gübre

80%

Hafif Çelik Yapılar

75%
ZSK GRUP olarak

Yenilikçi tasarım anlayışlarıyla eşzamanlı üretim ve ürün stratejileri geliştiriyoruz.

İş modelimiz sayesinde bugün, geçmişimizin bizi en zorlu projeleri benimsemeye hazırladığına güvenerek çalışıyoruz. Konforunuzu arttıracak işlevsel çözümleri bulunan, konsept olarak mekan bütünlüğü sağlayan, müşterilerimizin ihyaçlarına yönelik peyzaj tasarımları ve hafif çelik konutlar inşaa etmekteyiz. Projelerimiz için ürettiğimiz değerler müşterilerimize mükemmel yaşam alanları ve yatırım değeri olarak geri dönmektedir.

Projenizde birlikte çalışalım.

ZSK Grup projeniz için vizyonunuzu tamamlamak üzere size özel bir yaklaşım sunarak esnek ödeme planları, mimari tasarımlar için özel üretimler sağlar. Organik üretim alanları için kendi tesislerinden  gübre, fidan ve çok çeşitli bitki türlerini temin eder  . Hizmetlerimiz için bizi arayın.

Projenize doğru şekilde başlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

HİZMET ALANLARIMIZ