ZSK SERA OLARAK

Bitki hayattır felsefesiyle yola çıktık.

Yaygın olarak yetiştirilen türlerden farklı olarak

Seramız sayesinde dış iklim faktörlerinin etkisini kaldırarak bütün yıl boyunca çeşitli tıbbi aromatik bitkiler, süs bitkileri, kültür bitkilerini yetiştiriyoruz. Bu bitkilerin tohum, fide ve fidanlarını üretiyoruz. Üretimimiz dört ana alana bölünmüştür.

  • 1- Kesme çiçekler
  • 2- İç mekan süs bitkileri
  • 3- Dış mekan süs bitkileri
  • 4- Doğal çiçek soğanları
Doğaya dönüş

Doğaya dönüşümün gerekliliğinin anlaşıldığı günümüz dünyasında tıbbi ve aromatik bitkiler Türkiye’de de önemli bir yere gelmiştir. Türkiye pek çok bitkinin gen merkezi olmasının yanında, bazı endemik türlerin de bulunduğu coğrafik bölgeleri içermektedir. ZSK Sera olarak bazı tıbbi aromatik bitkilerin yetiştiriciliğini yapmaktayız.

SERACILIK HİZMETLERİMİZ

ZSK Sera aromatik ve süs bitkileri üretimektedir.

Eşsiz iç ve dış mekanlarınız için özel bitki ve fidanlar üretiyoruz.

Gelecek yıllar boyunca çekici, verimli ve sağlıklı bitki kalitesi için,  ürün planlamaları yapıyoruz ve gelişim süreçlerini takip ediyoruz . Bitkilerin doğal gelişimlerini dengeliyor, zamanında ve kontrol altında büyümesini takip ediyoruz. Bitki ve fidanların iç ve dış mekanlarınızın  yaşam kalitenizi arttırması için çalışıyoruz.

Sera Bitkileri

Uzman Ekibimizle

İç ve dış alanlarda ve kapalı mekanlarda bitkisel çeşitlilik için seramızda çok çeşitli bitki türleri yetiştiriyoruz. İç ve dış mekan peyzaj projelerinde kullanılan, mevsimdeki değişimleri bitkisel kompozisyonunuzda görebileceğiniz şekilde sağlıklı ve kaliteli bitki türleri ile her bahçenin mimari yapısı ve doğal özellikleri dikkate alınarak yetiştirilen bitkilerimizle kullanılan mekanların çehrelerini değiştiriyoruz.